Ümmet-i Muhammedin Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kimler hatta?
Toplam 14 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 14 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 70 kişi Paz Ağus. 28, 2016 5:09 am tarihinde online oldu.
En son konular
» where buy TRAMADOL
Ben Yine Hasretindeyim Sultanım ... EmptyPaz Tem. 31, 2011 12:01 am tarafından Misafir

» HZ.OSMAN (r.a)'IN HAYATI
Ben Yine Hasretindeyim Sultanım ... EmptyC.tesi Ocak 29, 2011 2:36 am tarafından V@K@R

» ROMANTIZM DORUKLARINDA KAZI CALISMASI !
Ben Yine Hasretindeyim Sultanım ... EmptySalı Ara. 28, 2010 3:09 pm tarafından Bäbüsselam

» BU GÜN CUMA
Ben Yine Hasretindeyim Sultanım ... EmptyPaz Ara. 19, 2010 8:55 am tarafından visal*1

» GELSEEYDİN SEVGİLİ
Ben Yine Hasretindeyim Sultanım ... EmptyPaz Ara. 19, 2010 8:41 am tarafından visal*1

» iman (AMENTÜ)
Ben Yine Hasretindeyim Sultanım ... EmptyPaz Ara. 19, 2010 8:33 am tarafından visal*1

» mübarek cuma günü
Ben Yine Hasretindeyim Sultanım ... EmptyPaz Ara. 19, 2010 8:24 am tarafından visal*1

» dosta doğru
Ben Yine Hasretindeyim Sultanım ... EmptyPaz Ara. 12, 2010 6:42 pm tarafından visal*1

» SENİ SEVİYORUM EFENDİM
Ben Yine Hasretindeyim Sultanım ... EmptyPerş. Ara. 09, 2010 7:23 am tarafından visal*1

Temmuz 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Takvim Takvim

panolarimiz

Ben Yine Hasretindeyim Sultanım ...

Ben Yine Hasretindeyim Sultanım ... Empty Ben Yine Hasretindeyim Sultanım ...

Mesaj  Vusl@t*1 C.tesi Ara. 04, 2010 9:37 pm

Ben Yine Hasretindeyim Sultanım !!!...İki Nemli Göz İle Kala Kaldım Buralarda Gurbetindeyim Efendim!...

Seyredemedim Beytullah'ın Azametini...İlk Du'amı Edemedim Yüreğim Titreyerek...

O Nur Denizinde Bir Damla da Ben Olamadım...Mü'minlerin Aminlerine Karışamadı Aminlerim...

Mübarek Ellerinle Yerleştirdiğin Cennet Kokulu Taşı Senin Öptüğün Gibi Öpemedim...

Uhud'da Fatiha'lar Okuyamadım...Müjdelendiğin Mağarada Sana Salat'u Selam Getiremedim...

Yürüdüğün Kumlarda Yürüyemedim...Isındığın Güneşte Terleyemedim...

Doyduğun Topraklarda Bir Tanecik Hurma Yiyemedim...Bir Yudum Zemzemle Seni Gönderene 'a (Celle Celalühü) Hamd Edemedim...

Zalimlerden Rabb'ine Sığındığın Yerde Asrın Zalimlerinden Rabb'ime Sığınamadım...

Kusva'nın İzlerini Takip Eder Gibi Medine Yollarına Düşemedim...Nurlu Şehrin Bir Ezanını Hz. Bilal'den Dinler Gibi Dinleyemedim...

Senin Mescidinde Bir Vakit Namaz Kılamadım...Ezeli Hutbenin Bir Ayetini Senin Lisanından Dinler Gibi Dinleyemedim...

"Kapındayım Ey 'ın Rasulü! Şefaat Et" Diyemedim Diyemedim Diyemedim Efendimm!...

Göremedim Seni Ey Nebi!...Hiç Görmediğim Diyarda Hasretimi Dindiremedim...
Orjinal Link: TEVBE EDENLERİN SİTESİ http://www.tevbe.org/forum/onun-adina-yazilanlar/331931-ben-yine-hasretindeyim-sultanim.html

Hiç Olmazsa Kabul Et Şu Aciz Ümmetinden Gelen Selamımı...Kabul Et Salatımı...Meclisinde Misafir Gibi Kabul Et Selamımı...

Esselâtü Vesselâmü Aleyke ya Rasul....Esselâtü Vesselâmü Aleyke ya Habib... Esselâtü Vesselâmü Aleyke ya Nebiy...
Esselâtü Vesselâmü Aleyke Ya Seyyide'l-Evveline Ve'l-Ahirin...Veselâmün Ale'l-Mürselin...
(alıntı)
Vusl@t*1
Vusl@t*1

http://www.ummetimuhammedinsesi.com

- Similar topics