Ümmet-i Muhammedin Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kimler hatta?
Toplam 14 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 14 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 70 kişi Paz Ağus. 28, 2016 5:09 am tarihinde online oldu.
En son konular
» where buy TRAMADOL
AĞLIYORUM EFENDİM:(( EmptyPaz Tem. 31, 2011 12:01 am tarafından Misafir

» HZ.OSMAN (r.a)'IN HAYATI
AĞLIYORUM EFENDİM:(( EmptyC.tesi Ocak 29, 2011 2:36 am tarafından V@K@R

» ROMANTIZM DORUKLARINDA KAZI CALISMASI !
AĞLIYORUM EFENDİM:(( EmptySalı Ara. 28, 2010 3:09 pm tarafından Bäbüsselam

» BU GÜN CUMA
AĞLIYORUM EFENDİM:(( EmptyPaz Ara. 19, 2010 8:55 am tarafından visal*1

» GELSEEYDİN SEVGİLİ
AĞLIYORUM EFENDİM:(( EmptyPaz Ara. 19, 2010 8:41 am tarafından visal*1

» iman (AMENTÜ)
AĞLIYORUM EFENDİM:(( EmptyPaz Ara. 19, 2010 8:33 am tarafından visal*1

» mübarek cuma günü
AĞLIYORUM EFENDİM:(( EmptyPaz Ara. 19, 2010 8:24 am tarafından visal*1

» dosta doğru
AĞLIYORUM EFENDİM:(( EmptyPaz Ara. 12, 2010 6:42 pm tarafından visal*1

» SENİ SEVİYORUM EFENDİM
AĞLIYORUM EFENDİM:(( EmptyPerş. Ara. 09, 2010 7:23 am tarafından visal*1

Temmuz 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Takvim Takvim

panolarimiz

AĞLIYORUM EFENDİM:((

AĞLIYORUM EFENDİM:(( Empty AĞLIYORUM EFENDİM:((

Mesaj  Vusl@t*1 C.tesi Ara. 04, 2010 9:43 pm

Kapatmıyor Hicbirşey Gönlümdeki Hicran Yarasını...Her Gün Biraz Daha Alevleniyor Hasret Yangını İçimde...Senden Ayrı Kalmak Mahsunluğumun Nedeni...Sana Gelmek İsteyip te Gelememek Gözyaslarımın Sebebi...

İçimdeki Hüzünlerimle...Sükutumun Ele Avuca Sığmayan Serzenişi ile Zaman'a ve Yorgun Yüreğimin Hüzün Kokan..Ayrılık Kokan..Hasret Kokan..Acı Kokan Yanıyla Yaşıyorum Yüreğimin Benzersiz ve Tarifsiz Sızısını Efendimm..!

Vuslatımı Bin Umutla Beklerken...BenTitrek Sesimin Hüzün Kaçmış Yanı İle Sesleniyorum Sana Efendimm...!

Anlamıyor Zaman Beni Sana Olan Vuslatımı Uzatırken Efendimm!...Ne Yüreğimde Kopan Ayrılık Tufanı Anlıyor Beni...Ne de Yüreğimin Karanlığında Boğulan Yıldızlarımdan Sonra Doğan Solgun Güneşim...Bir Sen Anlıyorsun Biliyorum..Bir Tek Sen En Sevgili...!
Orjinal Link: TEVBE EDENLERİN SİTESİ http://www.tevbe.org/forum/onun-adina-yazilanlar/349067-agliyorum-efendimagliyorum-gul-yuzlum.html

Hasretinden Yüreğimin Kuytusunda Biriktirdiğim Gözyaşlarımın İçinde Çoğalan Sızılarım Yayılır Şimdi Her Yanıma...Yayıldıkça İflah Olmayan Bu Sızı Yüreğime..Ruhum Sızlıyor..Sızlıyor Benliğim...Sensizlik Cam Kırıkları Gibi Parçalanarak Dökülür İçime...Döküldükçe İçim Kanar..Ben Kanarım Sevgili...!

Ağlıyorum Efendimm! Sırattan Geçerken Elini Ya Bana Uzatmazsan Diye Ağlıyorum!...Sana Ebedi Alemde de Kavuşamazsam Gül Yüzünü Göremezsem ve Gül Kokunu Alamazsam Diye Ağlıyorum... Kevser de Yanında Olamazsam Diye...Aglıyorum Efendim!!!

Ya Rasul!...Sen'sin Arşın Mirac'ı...Sen'sin Fazilet Güneşi...Sen'sin Dost...Sen'sin Ümmetinin Önderi...

Neyleyim Sensiz Bu Hayatı...Sensiz Ömür Hep Kurak...Sensiz Ümmetin Hep Mahsun...Sensiz Bu Diyar Yetim Rasulum!!!

Gönlüme Hazanlar Değer Her Daim Sensizim Diye....Vuslat Ümidiyle Yaşıyorum Efendim...! Cihanın Essiz İncisine...Sana Kavusma Umuduyla Yaşıyorum Efendimmm!...Gönlümü Aşkınla...Dilimi Salat ve Selamla Süslüyorum Rasülüm....! Bu Aciz Gönlümün Sesini Duy Ne Olur...

Sözüme Sadık Kalamadığım Her An İçin...Sana Karşı Düştüğüm Tüm Vefasızlıklar İçin...Şefkatindeki Enginliğe...Ümmetine Duyduğun Sonsuz Merhamete Sığınarak Senden Af Diliyorum....

Hayatım...Canım...Canan’ım Kıymetli Efendim! Sana Layık Olmaktan O Kadar Uzağım ki!

Bir Görsem Yüzünü...Dokunabilsem Eteğine...Senin Beni Sevdiğin Kadar Bende Seni Sevebilsem...Sesinde Sessizliğimi Eritsem...Sessizliğinde Ruhumu Eğitsem...Nefsimi Ayaklarına Sersem...Yolunda Sürüm Sürüm Sürünsem Bilmem ki Sana Ualşabilir miyim? Bilmem ki Senin Kadar Sevebilir miyim?

Nur Cemalinle Aydınlatsan Dünyamı...Aşkınla Isıtsan Üşüyen Yüreğimi...Ulaştırsan Beni Rabb'ime !. Sevgine Öylesine Muhtacım ki Efendim!

Bak Efendimm! Gizli Çığlıklarım Bile Yetmedi "Sensizliği" İçimden Kovmaya...Sessiz Feryatlarımın Esaretine Girdi Suskun Yüreğim..

Benliğimi Sarstıkça Hüzün...Acı Dökülüyor İçime...Her Acıda Bir Lahza...Bir An Daha Sana Yaklaşıyorum Efendimm..

Can Efendim! Tut Elimi! Tut Yüreğimi! Tut Özümü! Ne Olur Tut ve Hiç Bırakma...!

Du'am Sanadır Rabb'im ! İstiyorum Ya İlahi! Yüreğimin Tesellisi Kararmış Yüreğin Son Arzusudur Bu... Hazana Dönmüş Ömrüme...Şu Görünmez Yarama Bir Merhem İstiyorum...Habibinin Dizinin Dibinde Ebedi Olmak Bir Ömür Boyu Orada Kalmak Son Nefesimi Orada Vermek İstiyorum...

İnsanın İçini Yakan Ateş Degildir ki Söndürecek Olan Su Olsun...Aşk Bende Ben Yaradan’da Yaradan Aşk’da.. Du'am Sanadır Rabb'im !...Selâmım En Sevgili'ye !...
(ALINTI)
Vusl@t*1
Vusl@t*1

http://www.ummetimuhammedinsesi.com