Ümmet-i Muhammedin Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kimler hatta?
Toplam 29 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 29 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 70 kişi Paz Ağus. 28, 2016 5:09 am tarihinde online oldu.
En son konular
» where buy TRAMADOL
KILIÇTAROĞLU OY KULLANAMADI EmptyPaz Tem. 31, 2011 12:01 am tarafından Misafir

» HZ.OSMAN (r.a)'IN HAYATI
KILIÇTAROĞLU OY KULLANAMADI EmptyC.tesi Ocak 29, 2011 2:36 am tarafından V@K@R

» ROMANTIZM DORUKLARINDA KAZI CALISMASI !
KILIÇTAROĞLU OY KULLANAMADI EmptySalı Ara. 28, 2010 3:09 pm tarafından Bäbüsselam

» BU GÜN CUMA
KILIÇTAROĞLU OY KULLANAMADI EmptyPaz Ara. 19, 2010 8:55 am tarafından visal*1

» GELSEEYDİN SEVGİLİ
KILIÇTAROĞLU OY KULLANAMADI EmptyPaz Ara. 19, 2010 8:41 am tarafından visal*1

» iman (AMENTÜ)
KILIÇTAROĞLU OY KULLANAMADI EmptyPaz Ara. 19, 2010 8:33 am tarafından visal*1

» mübarek cuma günü
KILIÇTAROĞLU OY KULLANAMADI EmptyPaz Ara. 19, 2010 8:24 am tarafından visal*1

» dosta doğru
KILIÇTAROĞLU OY KULLANAMADI EmptyPaz Ara. 12, 2010 6:42 pm tarafından visal*1

» SENİ SEVİYORUM EFENDİM
KILIÇTAROĞLU OY KULLANAMADI EmptyPerş. Ara. 09, 2010 7:23 am tarafından visal*1

Eylül 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Takvim Takvim

panolarimiz

KILIÇTAROĞLU OY KULLANAMADI

KILIÇTAROĞLU OY KULLANAMADI Empty KILIÇTAROĞLU OY KULLANAMADI

Mesaj  Emin Çarş. Eyl. 15, 2010 3:26 pm

Kemal Kılıçdaroğlu oy kullanamadı
12 Eylül 2010 Pazar , Kategori: Haberler
CHP, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun Anayasa değişikliği referandumunda oyunu kullanamadığını bildirdi.CHP’den yapılan açıklamada Kılıçdaroğlu’nun 2009 yılında yapılan yerel seçimlerde İstanbul’un Kağıthane ilçesine kayıtlı adresinde ikamet ettiği ve bu adresi seçmen kütüğünde yer aldığı için oyunu İstanbul’da kullandığı anımsatılırken “Daha sonra Emniyet yetkililerinin tuttuğu tutanakla Sayın Genel Başkanın bilgisi dışında bu adresten ayrıldığı bildirilmiş ve sandık seçmen listesinden kaydının düşürülerek isminin çıkarılmış olduğu anlaşılmıştır” denildi.
Milletvekillerinin seçmen kütüğe kayıtlı oldukları çevrenin dışında da oy kullanabildiği bilindiği için yoğun referandum kampanyası sürecinde sandık seçmen listelerinin incelenmediği belirtilen açıklamada şöyle denildi:

“Bu arada YSK’nın 135/1 sayılı genelgesiyle Milletvekillerinin kütüğe kayıtlı oldukları yerin ilçe seçim kurulu Başkanlığından alınacak seçmen kağıdını göstermek suretiyle oy kullanabileceği hükmü getirildiğinden, milletvekillerinin seçim çevreleri dışında herhangi bir sandıkta oy kullanma olanağı kalmamıştır. Bu nedenle de Sayın Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu İstanbul’da oyunu kullanamamıştır.”

CHP’Lİ SAV: KILIÇDAROĞLU HOŞ OLMAYAN BİR MUAMELEYE MUHATAP TUTULDU
CHP Genel Sekreteri Önder Sav, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun oy kullanamamasıyla ilgili “Pek hoş olmayan bir muameleye muhatap tutulduğu anlaşılıyor Genel Başkanımızın” değerlendirmesinde bulundu.
Sav, CHP Genel Merkezi’nde İsmail Cem Salonu’nda oluşturulan Referandum İzleme Birimi’ni basına tanıttı. Referandum İzleme Birimi’ne il ve ilçe bazında sonuçların ulaşacağını ve sonuçların görevli gençlerce bilgisayara aktarılacağını belirtti.
Sav, gazetecilerin, Kılıçdaroğlu’nun oy kullanamamasında bir kasıt bulunup bulunmadığının sorulması üzerine “Onu bilmiyorum, o sonradan ortaya çıkar ama elbette pek hoş olmayan bir muameleye muhatap tutulduğu anlaşılıyor Genel Başkanımızın” dedi.
Emin
Emin