Ümmet-i Muhammedin Forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kimler hatta?
Toplam 12 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 12 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 70 kişi Paz Ağus. 28, 2016 5:09 am tarihinde online oldu.
En son konular
» where buy TRAMADOL
EFENDİME MEKTUP EmptyPaz Tem. 31, 2011 12:01 am tarafından Misafir

» HZ.OSMAN (r.a)'IN HAYATI
EFENDİME MEKTUP EmptyC.tesi Ocak 29, 2011 2:36 am tarafından V@K@R

» ROMANTIZM DORUKLARINDA KAZI CALISMASI !
EFENDİME MEKTUP EmptySalı Ara. 28, 2010 3:09 pm tarafından Bäbüsselam

» BU GÜN CUMA
EFENDİME MEKTUP EmptyPaz Ara. 19, 2010 8:55 am tarafından visal*1

» GELSEEYDİN SEVGİLİ
EFENDİME MEKTUP EmptyPaz Ara. 19, 2010 8:41 am tarafından visal*1

» iman (AMENTÜ)
EFENDİME MEKTUP EmptyPaz Ara. 19, 2010 8:33 am tarafından visal*1

» mübarek cuma günü
EFENDİME MEKTUP EmptyPaz Ara. 19, 2010 8:24 am tarafından visal*1

» dosta doğru
EFENDİME MEKTUP EmptyPaz Ara. 12, 2010 6:42 pm tarafından visal*1

» SENİ SEVİYORUM EFENDİM
EFENDİME MEKTUP EmptyPerş. Ara. 09, 2010 7:23 am tarafından visal*1

Temmuz 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Takvim Takvim

panolarimiz

EFENDİME MEKTUP

EFENDİME MEKTUP Empty EFENDİME MEKTUP

Mesaj  visal*1 Çarş. Kas. 24, 2010 1:46 am

Ey Muhammed (Sav) !

Güllerin efendisi,anaların hergün koklayıp bağrına bastığı MUhammed.Evlerin nurusun,anaların en kıymetli evladı..

Hani sen küçükken ne annen nede baban vardı ama Sen üzülme Ya Muhammed!Tüm ümmetin ana ve babası Sana feda şimdi...Hangi anne istemezdi sana sütünü vermeyi,hangi baba vermezdi doyasıya şevkatini...soru işareti!

O kara gözlerinden bir damla inmesin Ey Muhammed!Sen ağlarsan yer,gök ağlar..Ümmetin perişan olur..Sen ağlama Efendim.. Ben ağlarım,göz pınarlarım kuruyana dek..Yeter ki Sen üzülme Gülüm..

Senin zamanına yetişemedik biz..Affeyle..ama şimdi öyle bir ümmetiz ki;Seni görmeden ama iliklerimizde bile varlığını hissettiğimiz,o gül kokulu Muhammed...Sana yetişemedik bizler..Göremedik gül yüzümü,alamadık gül kokunu,duyamadık gül sesini..

Efendim!Hani ashabın saygıdan bakamazmış ya gözlerine,ben Seni görsem gözlerini ta içine bakardım,saygısızlık değil kastım..O kara gözleri kim görmek istemez ki?

Ey Muhammed!Evet biz yetişemedik Sana..ama hep anıyoruz Seni salat ve selamlar ile..dillerimiz Muhammed,Muhammed der..

La ilahe ilallah Muhammedur RasulAllah..

Bİnlerce selam olsun Sana...

Çok özledik Seni Efendim..Analar evlatlarına Seni anlatıyor..Sen gibi olmalarını istiyorlar.Ağzından çıkan her söze kurban oluruz Efendim.Senin o mübarek sözlerini,hadislerini anlatıyor babalar evlatlarına;Senin o muhteşem asaletini,güzelliğini...

Erkeklere Muhammed ismi konuluyor;Senin mübarek ismin olduğu için...Her Muhammed denildiğinde Sen anılasın diye..Seni çok seviyoruz Ya RasulAllah!
Kızlara Gül ismi konuluyor,gül kokulu olduğun için,mübarek kokunu o masumlarda duyabilmek için...

Her evde hep beklenen Sensin Efendim.Özlemi ateş gibi yakıp kavuran,beklemesi en güzel olan..Kavuşma gününün hayaliyle sulanıyor bu fani bedenler..Efendim!Bizleri şefaatine nail eyle!

O nur yüzünü rüyalarımızda görelim Efendim...Hasret bırakma bizleriööö

Ey Muhammed_ül_Emin
Ey Gül_i Ahsen
Ey Rasul
EY Nebi
Ey Efendim!!!

Seni çok özledik.. Bizler Seni çok seviyoruz Efendmm...

Hasretle doluyum hazanda mevsimler,hicranlar bitmiyor küllendi alevler..Vuslatım nerede yüreğim ahh inler..Andığım,yandığımkandığım Sensin Gülüm...
Sen orada
Gurbetin yolundayım ben..
Sen orada
gariplik yurdundayım ben
Sen orada
Özlemin sonundayım ben
Sen içimde bir sevdasın Gülüm!!!

visal*1

http://www.ummetimuhammedinsesi.com

- Similar topics